• info@setaplaster.com.tr
  • Telefon: +90 216 661 46 77

Setaplaster Dekosıva Nedir?

Sıva deyince aklınıza çimento, kum, harç gibi bildiğiniz sıvalar gelmesin… Seta Plaster tozu, izi, pisi olmayan, sadece doğal tekstil liflerinden oluşan yeni nesil duvar kaplamasıdır. Kendiniz de kolayca uygulayabilirsiniz. Ekonomik ve dekoratiftir.

Neden Setaplaster?

Boya veya duvar kağıdı yerine Setaplaster’i tercih etmeniz için bir çok sebebiniz var. Özel dokusu ve onlarca renk seçeneği ile duvarlarınıza üst seviye görsellik kazandırır. Uzun yıllar kullanılabilir hatta dilerseniz sıvayı kolayca söküp taşıyabilirsiniz. Ses, ısı ve nem yalıtımı sağlar. Zedelenmesi durumunda onarması çok kolaydır.

Siz de Uygulayabilirsiniz

Setaplaster’i duvarlarınıza uygulamak çok kolay ve pratiktir. Sadece su ile karıştırılarak hazırlanır. Kokusuzdur ve cilde zararlı hiçbir kimyasal madde içermez. Sıvama yaparken yere damlaması halinde iz bırakmaz kolayca temizlenebilir. Dilerseniz çocuklarınızla birlikte duvarlarınızı kaplayabilir eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 
Online Alışveriş

Nasıl Uygulanır?

Uygun büyüklükte bir kap, bir paket için 5 Lt  su ve bir adet şeffaf mala. Hepsi bu. Hazırladığınız hamuru 30 dk dinlendirip mala yardımıyla hemen sürmeye başlayın. İşte bu kadar kolay!

Usta mı Lazım?

Setaplaster'i hazırlamak her ne kadar çok kolay olsa da, vaktim yok ben yapamam diyorsanız arayın bizi hemen sizin için bir usta önerelim. Evinizi veya iş yerinizi çok kısa sürede dilediğiniz gibi kaplasın

Bayimiz Olun

Seta Plaster avantajlarını daha fazla kişiye ulaştırmak ve bizimle bir işbirliği yapmak isterseniz arayın görüşelim.

Isı Yalıtımı

Setaplaster, ev içerisindeki duvar ve tavan dolayısıyla oluşan %66'lık ısı kaybını yüksek oranda engeller

Ekonomiktir

Yaptığı ısı yalıtımından dolayı elektrik tüketimini yarıya düşürür. Kısa sürede kendini amorti eder.

Ses Yalıtımı

Setaplaster ses izolasyonu sağlar. Yüzeyin emiciligine göre kaplama ses yansımalarını nötralize edip ev ver ofisinizde akustik bir ortam sağlar.

Kokusuzdur

Setaplaster %100 doğal Pamuktan, Mika taşlarından ve faydalı minerallerden yapılmıştır. Gerekli olan tek çözücü su olduğundan, uygulama ve kullanım esnasında hiçbir kötü koku yaymaz.

Her Yüzeye Uygulanır

Setaplaster yapısı nedeniyle birçok farklı yüzeyde uygulanabilir. Setaplaster direk yutong, ahşap boyalt duvarlar, alçı yada alçısız, kaba sıva, ince sıva ve nefes alan tüm yüzeylere uygulanabilir.

Renk Çeşitliliği

Setaplaster, 400 farklı renk seçeneğine sahiptir. Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenilirlik süresi itibariyle çok daha uzun sürelidir.

Alev Almaz

Setaplaster doğal içeriği sayesinde yangına karşı dirençlidir: alev almaz özelliği ile yangının diğer odalara geçmesini engeller.

Neme Karşı Direnç

Setaplaster nefes alma özelliği nedeniyle nemden ve hafif rutubetten dolayı duvardan soyulup, dökülme Duvarlarda nemlenme, terleme oluşumunu engeller.

Tamir Edilebilir

Duvarlarda çerçeve ve dekorasyon için kullanılan malzemeler söküldükten sonra kendini iyileştirme özelliği sayesinde yok olacaktır.

Ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın